Fotowoltaika dofinansowanie Kalisz

Fotowoltaika dofinansowanie Kalisz

"Mój prąd" jest najnowszym programem realizowanym przez rząd kierowanym do gospodarstw domowych osób fizycznych na terenie całej Polski pozwalający otrzymać dotację na fotowoltaikę również w Kaliszu i okolicach.

 

Każdy właściciel instalacji na terenie Kalisza i okolic może więc uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki do kwoty 5 000 złotych, która będzie produkowała energię elektryczną ze słońca.

 

Dofinansowanie fotowoltaiki w Kaliszu i okolicach ma fornę bezzwrotnej dotacji. Jej wysokość może pokryć do 50% kosztów kwalifikowanych instalacji fotowoltaicznej jednak nie więcej niż 5 000 zł. Z wykorzystaniem funduszy z programu "Mój prąd" można zrealizować instalację fotowoltaiczną o mocy od 2 do 10 kWp.

Pomożemy Tobie w uzyskaniu dotacji

<h2>Pomożemy Tobie w uzyskaniu dotacji</h2>

Chętnie pomożemy w uzyskaniu dotacji na fotowoltaikę instalowaną na budynkach w Kaliszu i okolicach z programu "Mój prąd". Każdemu klientowi wytłumaczymy krok po kroku jak wnioskować o dofinansowanie na fotowoltaikę oraz w jaki sposób sprawnie zrealizować instalację i rozliczyć projekt.

 

  • II nabór wniosków już ruszył od 13.01.2020 i będzie trwał do 18.12.2020 roku,
  • Wniosek można bez problemu złożyć w formie papierowej lub online,
  • O dotację można się ubiegać jeśli instalacja jest już wykonana i podłączona do sieci elektroenergetycznej,
  • Dotacja jest zwolniona z podatku PIT,
  • Koszty inwestycji, które zostały pokryte dotacją można odliczyć od podatku (ulga termomodernizacyjna) co daje przynosi dodatkowe korzyści

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2021 woltanic.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.